Ich kann den Menschen nicht verletzen - ich bin der Offizier. Ich töte die Menschen - ist meine Arbeit Я не могу оскорбить человека - я офицер. Я убиваю людей - это моя работа. ИККИ

Форум группы =FSG=

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум группы =FSG= » Авиасимуляторы » Новости "Битвы за Сталинград"


Новости "Битвы за Сталинград"

Сообщений 151 страница 180 из 221

151

Сергій , розкажи як зараз літається в БзС ? Ти ж єдиний хто юзає цю гру . Невже все так посередньо ? Як розвиваються сервери для онлайна ? Тільки догфайт , чи вже є щось цікавійше ?

152

Літається без педальок і РУД вкрай погано.  :)
Але на сдохфайті  - більш менш. Видимість дуже відрізняється від тієї, яка була в ЗС. Ніяких "крапок" немає. Ні на землі, ні в небі.
І якщо в небі можна зорієнтуватися по трасах і знайти бій, то як побачити наземку - не знаю. За 10 разів, які я літав он-лайн - жодного разу не побачив ворожих юнітів, окрім зеніток коло ворожого філда.

153

Педальки і РУД діло наживне  :D  , головне , що вже не звучить катигоричного " НІ , НЕ БУДУ ЛІТАТИ ! "   . На  рахунок видимості , можливо , треба переходити на екрани хочаб в 40 дюймів ?  :D  . На догфайти мабуть дійсно карти завеликі , а щоб побачити наземку  більш за все  треба робити якусь розвідку на малих висотах , робити помітки на картах , якось же це там реалізовано ? Чи ні ?
   А літаки з якої відстані можна побачити і з якої розпізнати ?

154

Побачити і розпізнати можна з "достатньої" відстані.
Звичайно, для своєчасного розпізнавання треба користуватися зумом.
Помітки на карті мало поможуть, особливо, якщо треба знищити поїзд, чи, скажімо, колону - вони ж рухаються :)
Та й артилерію, чи танки - як ти на карті зробиш помітки? Кожен будинок, чи дерево малювати будеш?

155

Тоді має бути якийсь метод розвідки , бобри над хмарами , винищувачі під . Хотіли реалу  --  маємо  :D

156

Вчора зустрів у бою И-16 тип 24 (з БЗМ). На G-2 коло землі можна з ним крутитися, ну не у стячому віражі, звичайно :)

157

На И-16 бот літав ?  В тебе вже з"явились засоби для керування ЛА ???  Круто !!!!

158

=FSG=Pacific написал(а):

На И-16 бот літав ?  В тебе вже з"явились засоби для керування ЛА ???  Круто !!!!

Ні, чому бот? В "Битві за Москву" є І-16 тип 24 в доступі уже. А ігрові сервери доступні як для БзС так і для БзМ, за наявності відповідних ЛА в плейнсеті, звичайно.
На догфайтних серверах будуть зустрічатися літаки з обох релізів. За аналогічною схемою продаються релізи світу ДЦС Ворлд: без різниці, що ти купив: ЛО ГС3, чи якийсь із "одиночних" літаків/вертольотів - гра йде на загальних серверах.

Стосовно засобів керування: одиночний РУС  СН Файтерстік навряд чи таким голосним іменем можна назвати, тому страждаю, а не літаю :)

159

Колись я загружу в багажник свій джой і приїду до тебе в БзС політати  :D

160

Давай, Саня, буду радий)
До речі:

С 24 августа по 1 сентября 2015 все издания игры "Ил-2 штурмовик: Битва за Сталинград" и дополнительные самолеты доступны со скидкой 50% в нашем цифровом магазине и в сервисе Steam.

161

Знижки на БзС невимовно радують , така тенденція мені подобається , але , нажаль , я ще не поновив своє залізо і змін на обрії поки не видно  :dontknow: , так що    ідею  "джой в багажнику" скоро реалізуєм , тільки треба підібрати зручний для цього час . Є ще один хороший варіант , перевезти до мене твоє залізо  :D

162

Ага, не дочекаєшся)) Я без компа не зостанусь - ігри-іграми, а ексімбанківський "клієнт-банк" мені дорогий, як пам'ять )

163

Тю , та то ж на пару годин , ексімбанк навіть не замітить  , а ми за цей час кави поп"єм і девайс в БзС опробуєм  :D  , джой + фрітрек в ЮеСБі всунув , откалібрував , кнопки основні назначив і все ... Пролетіли пару кругів , кави випили , потринділи про те про се і назад " клієнт-банк" можна під"єднувати  :D  .

164

Такий варіант має право на втілення :)

165

Чекаємо релігійного свята , щоб я мав законне право побайдикувати  :D . Що там у нас намічається по календарю , бо я не розбираюсь в тому ?

166

В цю п'ятницю 11.09 - свято.

167

))))))

168

Ок , в четвер  созвонимся  :D

Отредактировано =FSG=Pacific (2015-09-07 09:14:37)

169

Прикольно політали)).Треба все налампічити і повторити:)

170

:D Прикол з "телевізором" не виходить з пам"яті . Адаптуй фрітрек і можна буде повторювати раз за разом  :D . А професійно я з "Ілами" та "Пєшками" розібрався навіть на такому розширенні екрану . Да , стрілки тут стріляють без лазерних прицілів  і автоматичного супроводу цілі :D , це радує  :D

Отредактировано =FSG=Pacific (2015-09-12 19:08:59)

171

=FSG=FRITZ
=FSG=Pacific
Так видео скиньте, посмотреть же охота.

172

Да их в ютубе "мильйон", Ваня. :)
Сцыли на кампании: Фриц, Полларис, Сер.

173

Саня, здається, знайшов я причину, чому фрітрек не працював. Можна повторити.
Правда, монітор мені теж прийдеться везти))

174

Прийшло півтора гектара оновлень. З'явилася літня карта.

175

Прива!!! В каком ТСе летаешь?На сайте че-то писать не могу, наверно у меня шрифты не поддерживает...Захожу в БЗС!!

Отредактировано =FSG=RIDDLE (2015-10-30 20:39:26)

176

Серега, буду в ТС ДЕДов: 212.224.113.207:9987

177

Ок! Я настроился на канал Дедов, завтра и послезавтра буду!!

178

Схоже, лаври білорусів з ВоТ не дають  спокою й хлопцям з ЛБ :)
З учорашнім оновленням з'явилися керовані гравцем танки в БзС/БзМ.
У редів - Т-34/76 у синяків - Пз-ІІІ :)
На сервері "дєдов" зразу й карти з танками запустилися :), я вчора трохи поїздив. Краще, ніж у ВоТ: приб'є тебе який конь в кєдах :) - одразу можна взяти мессера з 250 кг "аргументів" і задавити ворога залізним фактом своєї точності в киданні бомб :)

179

На форуме БзС-БзМ больше обсуждают танки чем 110-ку!!!! Это просто пипец какойто....куда мы катимся?! :suspicious:

180

=FSG=FRITZ написал(а):

Краще, ніж у ВоТ: приб'є тебе який конь в кєдах  - одразу можна взяти мессера з 250 кг "аргументів" і задавити ворога залізним фактом своєї точності в киданні бомб

Тундра привет передает.


Вы здесь » Форум группы =FSG= » Авиасимуляторы » Новости "Битвы за Сталинград"