Ich kann den Menschen nicht verletzen - ich bin der Offizier. Ich töte die Menschen - ist meine Arbeit Я не могу оскорбить человека - я офицер. Я убиваю людей - это моя работа. ИККИ

Форум группы =FSG=

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум группы =FSG= » Авиасимуляторы » Новости "Битвы за Сталинград"


Новости "Битвы за Сталинград"

Сообщений 211 страница 221 из 221

211

Є пропозиція з наступного тижня збиратися в щільну групу для сумісних польотів.
Живі відгукніться )))

212

Привет) я живой, но лошадка хромает... Да и времени катастрофически не хватает... Я если и буду, то на выходных. Но я постараюсь

213

З 19 грудня по 2 січня 2020 року - скидки на БзС, БзМ і БзК - 75%
750 рублів за стандарт БзК - це класно :)

214

Я себе все, кроме Боденплатте взял, включая аппараты всякие. Как на счёт полетать?

215

Колись і я приєднаюсь до вас . Перші пробні польоти зробив на берлозі , все ок , мотор ику не проп'єш   :D . Проблеми деякі виникли з опентреком , мабуть мене вже не задовільняють можливості камери PK333E . Буду шукати від плестейшен 3 , кажуть люди , що вона видає 70fps

216

Схоже, гра втратила сенс.
На оупен_нормал щовечора літає чудак на Темпесті, який  за одну карту збиває понад 30 синяків.
Вулчить - жодного разу його не збила зена, в горизонталі від штурмової А5, яка впала на нього з 2к на швидкості 720 - запросто відривається, а потім дистанцію в 1,5 км - скорочує приблизно за 10-12 сек. Розвертається на місці так, що навіть червоні пишуть в чат, що такого не може бути. Як виявилося, це продовжується досить значний проміжок часу.
Робиться все демонстративно, на с ерваку з зовнішніми виглядами і маркерами - щоб у нікого не було жодних сумнівів.
Адмінка сервака його забанити не може - він щоразу міняє ніки.
Але навіть не в цьому проблема. Де гарантія, що на проектах, де немає зовнішніх видів і маркерів - не літають аналогчіні "аси"?
Про видимість ми вже з вами говорили. Ми не бачимо далі, ніж за півквадрата, а деякі "супераси" - запросто бачать ситуацію за 2 з половаиною квадрати.
Нафіг треба така гра, яка фіг захищена від чітерства такого явного? Навіть у сраних танках таких чітів, які б давали настільки явні переваги - немає.

217

Разработчики пилят бабло. Они контент выпустили, народ его скупил, они радуются. Я сильно сомневаюсь, что кто-то что-то будет менять, по крайней мере в скором времени. Это же не проект с подпиской. Хотя и там не всегда все так гладко.

218

Ось відео. Кілька разів включався і виключався Рішейд. Фактично всі "захисники" цього чіта - просто мудаки.
Прикриваються фіговим листком  "забрати мило", "додати контрасту", абощо. Найбільш "просунуті"  - викладають якесь підарастичне відео на офіційному форумі, на якому в в повній сіризні видні контури предметів.
Аргумент такий - видно кони трохи краще, але хто ж так літати буде?  Як на мене, всі хто захищає чіти - просто підараси, без якихось скидок на будь-що. Ось як, насправді, виглядає "не має переваги", "покращити контраст", "забрати мило" : https://youtu.be/1v_nmbznivU   Що б там не  торочили - все це лайно від "суперасів", які просто сцять літати на проектах без таких явних переваг.

219

Довелось мне совершить перелет в качестве пассажира. И я был очень сильно удивлен. Когда мы шли в эшелоне, я заметил отблеск от встречного самолёта, летевшего километрах в 5-7 от нас. Собственно, я его благодаря этому отблеску и заметил. А вот когда мы разошлись, сколько я ни пытался, но увидеть его второй раз у меня не получилось, он просто растворился... Хотя казалось бы, пассажирский лайнер, большой, окраска яркая... Не тут-то было.

220

=FSG=FRITZ написал(а):

Ось відео. Кілька разів включався і виключався Рішейд. Фактично всі "захисники" цього чіта - просто мудаки.
Прикриваються фіговим листком  "забрати мило", "додати контрасту", абощо. Найбільш "просунуті"  - викладають якесь підарастичне відео на офіційному форумі, на якому в в повній сіризні видні контури предметів.
Аргумент такий - видно кони трохи краще, але хто ж так літати буде?  Як на мене, всі хто захищає чіти - просто підараси, без якихось скидок на будь-що. Ось як, насправді, виглядає "не має переваги", "покращити контраст", "забрати мило" : https://youtu.be/1v_nmbznivU   Що б там не  торочили - все це лайно від "суперасів", які просто сцять літати на проектах без таких явних переваг.

Не, ну че... Так можно воевать. Напоминает самый первый И-2л, с его жирными черными точками контактов.
После видео у меня, собсно, и вопросов нет... А отследить эту хрень можно каким-то способом?

221

Так ніби відстежують , якісь сервери заблокували чіт , якісь залишили . От на " Фініщі " адміни літають з чітом і блокування немає


Вы здесь » Форум группы =FSG= » Авиасимуляторы » Новости "Битвы за Сталинград"